عکس دکتر الهام اکبری

دکتر الهام اکبری

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام اکبری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مهاباد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهام اکبری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مهاباد، خیابان صلاح الدین ایوبی غربی، ساختمان حسن زاده، واحد 10
 • 0
 • 04442227284
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 137062
 • مهاباد

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام اکبری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهام اکبری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر الهام اکبری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهام اکبری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهام اکبری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهام اکبری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهام اکبری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهام اکبری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهام اکبری به آدرس مهاباد، خیابان صلاح الدین ایوبی غربی، ساختمان حسن زاده، واحد 10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهام اکبری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهام اکبری تنها بیماران مهاباد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهام اکبری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مهاباد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مهاباد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهام اکبری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهام اکبری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر الهام اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهام اکبری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مهاباد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهام اکبری کجاست؟

مطب دکتر الهام اکبری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مهاباد فعالیت میکند، مهاباد، خیابان صلاح الدین ایوبی غربی، ساختمان حسن زاده، واحد 10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهام اکبری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهام اکبری که 0 - 04442227284 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهام اکبری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام اکبری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مهاباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهام اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهام اکبری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهام اکبری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهام اکبری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهام اکبری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس