X
عکس دکتر الهام اوسپید

دکتر الهام اوسپید

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام اوسپید متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهام اوسپید نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • بندرعباس، نرسیده به چهارراه مرادی، پشت داروخانه ی دکتر امیری زاده، ساختمان شریف، طبقه 4
 • 0
 • 07632213099
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 124373
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام اوسپید

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهام اوسپید

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر الهام اوسپید را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر الهام اوسپید در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهام اوسپید، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهام اوسپید چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهام اوسپید، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهام اوسپید انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهام اوسپید به آدرس بندرعباس، نرسیده به چهارراه مرادی، پشت داروخانه ی دکتر امیری زاده، ساختمان شریف، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهام اوسپید رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهام اوسپید تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهام اوسپید به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهام اوسپید، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهام اوسپید مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر الهام اوسپید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهام اوسپید در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهام اوسپید کجاست؟

مطب دکتر الهام اوسپید به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس، نرسیده به چهارراه مرادی، پشت داروخانه ی دکتر امیری زاده، ساختمان شریف، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهام اوسپید، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهام اوسپید که 0 - 07632213099 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهام اوسپید چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام اوسپید، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهام اوسپید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهام اوسپید

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهام اوسپید کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهام اوسپید امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهام اوسپید فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس