عکس دکتر النا مکوندی

دکتر النا مکوندی

نوبت دهی اینترنتی دکتر النا مکوندی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر آبادان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر النا مکوندی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • آبادان، خیابان امیری، جنب آزمایشگاه حقیقت نژاد، ساختمان پزشکان اروند
 • 09052231664
 • 0
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 135094
 • آبادان

نوبت دهی اینترنتی دکتر النا مکوندی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر النا مکوندی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر النا مکوندی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر النا مکوندی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر النا مکوندی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر النا مکوندی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر النا مکوندی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر النا مکوندی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر النا مکوندی به آدرس آبادان، خیابان امیری، جنب آزمایشگاه حقیقت نژاد، ساختمان پزشکان اروند، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر النا مکوندی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر النا مکوندی تنها بیماران آبادان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر النا مکوندی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر آبادان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در آبادان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر النا مکوندی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر النا مکوندی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر النا مکوندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر النا مکوندی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر آبادان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر النا مکوندی کجاست؟

مطب دکتر النا مکوندی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر آبادان فعالیت میکند، آبادان، خیابان امیری، جنب آزمایشگاه حقیقت نژاد، ساختمان پزشکان اروند واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر النا مکوندی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر النا مکوندی که 09052231664 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر النا مکوندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر النا مکوندی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر آبادان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر النا مکوندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر النا مکوندی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر النا مکوندی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر النا مکوندی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر النا مکوندی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس