X
عکس دکتر الناز علوی

دکتر الناز علوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر الناز علوی دکترای روانشناسی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الناز علوی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • امامت 13، پلاک 8
 • 0
 • 051
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 20940
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر الناز علوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الناز علوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر الناز علوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر الناز علوی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الناز علوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الناز علوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الناز علوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الناز علوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الناز علوی به آدرس امامت 13، پلاک 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الناز علوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الناز علوی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الناز علوی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الناز علوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الناز علوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر الناز علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الناز علوی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الناز علوی کجاست؟

مطب دکتر الناز علوی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر مشهد فعالیت میکند، امامت 13، پلاک 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الناز علوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الناز علوی که 0 - 051 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الناز علوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الناز علوی، دکترای روانشناسی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الناز علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الناز علوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الناز علوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الناز علوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الناز علوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس