عکس دکتر اقدس وکیلی

دکتر اقدس وکیلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اقدس وکیلی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اقدس وکیلی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، مقابل بیمارستان سینا، ساختمان فارابی
 • 0
 • 03132339289
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 27380
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر اقدس وکیلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اقدس وکیلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اقدس وکیلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اقدس وکیلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اقدس وکیلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اقدس وکیلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اقدس وکیلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اقدس وکیلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اقدس وکیلی به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، مقابل بیمارستان سینا، ساختمان فارابی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اقدس وکیلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اقدس وکیلی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اقدس وکیلی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اقدس وکیلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اقدس وکیلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر اقدس وکیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اقدس وکیلی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اقدس وکیلی کجاست؟

مطب دکتر اقدس وکیلی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، مقابل بیمارستان سینا، ساختمان فارابی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اقدس وکیلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اقدس وکیلی که 0 - 03132339289 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اقدس وکیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اقدس وکیلی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اقدس وکیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اقدس وکیلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اقدس وکیلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اقدس وکیلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اقدس وکیلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس