عکس دکتر اقبال زارعی

دکتر اقبال زارعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اقبال زارعی دکترای روانشناسی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اقبال زارعی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • بندرعباس، چهار راه سازمان، جنب مبل توس، طبقه پنجم بانک پاسارگاد، واحد ۱۶
 • 0
 • 07632242820
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 802
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر اقبال زارعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اقبال زارعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اقبال زارعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اقبال زارعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اقبال زارعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اقبال زارعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اقبال زارعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اقبال زارعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اقبال زارعی به آدرس بندرعباس، چهار راه سازمان، جنب مبل توس، طبقه پنجم بانک پاسارگاد، واحد ۱۶، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اقبال زارعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اقبال زارعی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اقبال زارعی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اقبال زارعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اقبال زارعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر اقبال زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اقبال زارعی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اقبال زارعی کجاست؟

مطب دکتر اقبال زارعی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس، چهار راه سازمان، جنب مبل توس، طبقه پنجم بانک پاسارگاد، واحد ۱۶ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اقبال زارعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اقبال زارعی که 0 - 07632242820 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اقبال زارعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اقبال زارعی، دکترای روانشناسی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اقبال زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اقبال زارعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اقبال زارعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اقبال زارعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اقبال زارعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس