X
عکس دکتر افشین شیرکانی

دکتر افشین شیرکانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر افشین شیرکانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر افشین شیرکانی نوبت بگیرید.

 • آسم و آلرژی
 • بوشهر، خیابان يادگار امام مجتمع احسان ١٢ طبقه دوم
 • 09377718571
 • 0
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
 • نظام پزشکی: 67241
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر افشین شیرکانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر افشین شیرکانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر افشین شیرکانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر افشین شیرکانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر افشین شیرکانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر افشین شیرکانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر افشین شیرکانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر افشین شیرکانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر افشین شیرکانی به آدرس بوشهر، خیابان يادگار امام مجتمع احسان ١٢ طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر افشین شیرکانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر افشین شیرکانی تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر افشین شیرکانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر افشین شیرکانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر افشین شیرکانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) دریافت کنند.

دکتر افشین شیرکانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر افشین شیرکانی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر افشین شیرکانی کجاست؟

مطب دکتر افشین شیرکانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، خیابان يادگار امام مجتمع احسان ١٢ طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر افشین شیرکانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر افشین شیرکانی که 09377718571 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر افشین شیرکانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افشین شیرکانی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر افشین شیرکانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر افشین شیرکانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر افشین شیرکانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر افشین شیرکانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر افشین شیرکانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس