X
عکس دکتر افشین خانی

دکتر افشین خانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر افشین خانی متخصص قلب و عروق در شهر قایم شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر افشین خانی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • قائم شهر، خیابان مدرس، ساختمان پزشکان آمین24، طبقه دوم، واحد26
 • 09214201205
 • 0
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 156110
 • قایم شهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر افشین خانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر افشین خانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 45% مراجعین، دکتر افشین خانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر افشین خانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر افشین خانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر افشین خانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر افشین خانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر افشین خانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر افشین خانی به آدرس قائم شهر، خیابان مدرس، ساختمان پزشکان آمین24، طبقه دوم، واحد26، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر افشین خانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر افشین خانی تنها بیماران قایم شهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر افشین خانی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر قایم شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قایم شهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر افشین خانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر افشین خانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر افشین خانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر افشین خانی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر قایم شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر افشین خانی کجاست؟

مطب دکتر افشین خانی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر قایم شهر فعالیت میکند، قائم شهر، خیابان مدرس، ساختمان پزشکان آمین24، طبقه دوم، واحد26 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر افشین خانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر افشین خانی که 09214201205 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر افشین خانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افشین خانی، متخصص قلب و عروق، در شهر قایم شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر افشین خانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر افشین خانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر افشین خانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر افشین خانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر افشین خانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس