عکس دکتر افسانه امیرابی

دکتر افسانه امیرابی

نوبت دهی اینترنتی دکتر افسانه امیرابی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر افسانه امیرابی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • ارومیه، خیابان خیام شمالی، ساختمان پزشکان نور، جنب داروخانه دکتر نفوذی، طبقه دوم
 • 0
 • 04432221788
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 24288
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر افسانه امیرابی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر افسانه امیرابی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر افسانه امیرابی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر افسانه امیرابی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر افسانه امیرابی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر افسانه امیرابی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر افسانه امیرابی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر افسانه امیرابی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر افسانه امیرابی به آدرس ارومیه، خیابان خیام شمالی، ساختمان پزشکان نور، جنب داروخانه دکتر نفوذی، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر افسانه امیرابی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر افسانه امیرابی تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر افسانه امیرابی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر افسانه امیرابی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر افسانه امیرابی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر افسانه امیرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر افسانه امیرابی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر افسانه امیرابی کجاست؟

مطب دکتر افسانه امیرابی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان خیام شمالی، ساختمان پزشکان نور، جنب داروخانه دکتر نفوذی، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر افسانه امیرابی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر افسانه امیرابی که 0 - 04432221788 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر افسانه امیرابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افسانه امیرابی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه امیرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر افسانه امیرابی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر افسانه امیرابی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر افسانه امیرابی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر افسانه امیرابی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس