X
عکس دکتر افسانه اصلانی

دکتر افسانه اصلانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر افسانه اصلانی متخصص کودکان و نوزادان در شهر خوی و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر افسانه اصلانی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر افسانه اصلانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر افسانه اصلانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر افسانه اصلانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر افسانه اصلانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر افسانه اصلانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر افسانه اصلانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر افسانه اصلانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر افسانه اصلانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر افسانه اصلانی به آدرس خوی، خیابان امام، جنب داروخانه ملاحسنی، ساختمان درمان، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر افسانه اصلانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر افسانه اصلانی تنها بیماران خوی را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر افسانه اصلانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر خوی مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در خوی و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر افسانه اصلانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر افسانه اصلانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر افسانه اصلانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر افسانه اصلانی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر خوی فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر افسانه اصلانی کجاست؟

مطب دکتر افسانه اصلانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر خوی فعالیت میکند، خوی، خیابان امام، جنب داروخانه ملاحسنی، ساختمان درمان، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر افسانه اصلانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر افسانه اصلانی که 0 - 04436227288 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر افسانه اصلانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افسانه اصلانی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر خوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه اصلانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر افسانه اصلانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر افسانه اصلانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر افسانه اصلانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر افسانه اصلانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس