X
عکس دکتر افروز کلاهدوزیان

دکتر افروز کلاهدوزیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر افروز کلاهدوزیان متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر افروز کلاهدوزیان نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۲، ساختمان پزشکان محتشمی، طبقه اول
 • 0
 • 05138467003
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 107064
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر افروز کلاهدوزیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر افروز کلاهدوزیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر افروز کلاهدوزیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر افروز کلاهدوزیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر افروز کلاهدوزیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر افروز کلاهدوزیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر افروز کلاهدوزیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر افروز کلاهدوزیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر افروز کلاهدوزیان به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۲، ساختمان پزشکان محتشمی، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر افروز کلاهدوزیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر افروز کلاهدوزیان تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر افروز کلاهدوزیان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر افروز کلاهدوزیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر افروز کلاهدوزیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر افروز کلاهدوزیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر افروز کلاهدوزیان در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر افروز کلاهدوزیان کجاست؟

مطب دکتر افروز کلاهدوزیان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۲، ساختمان پزشکان محتشمی، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر افروز کلاهدوزیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر افروز کلاهدوزیان که 0 - 05138467003 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر افروز کلاهدوزیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افروز کلاهدوزیان، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر افروز کلاهدوزیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر افروز کلاهدوزیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر افروز کلاهدوزیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر افروز کلاهدوزیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر افروز کلاهدوزیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس