X
عکس دکتر افروز آزاد

دکتر افروز آزاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر افروز آزاد جراح و متخصص زنان و زایمان در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر افروز آزاد نوبت بگیرید.

  • زنان و زایمان
  • چهارراه فاطمیه، خیابان اسدآبادی، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز، طبقه اول
  • جراح و متخصص زنان و زایمان
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر افروز آزاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر افروز آزاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 83% مراجعین، دکتر افروز آزاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر افروز آزاد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر افروز آزاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر افروز آزاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر افروز آزاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر افروز آزاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر افروز آزاد به آدرس چهارراه فاطمیه، خیابان اسدآبادی، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر افروز آزاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر افروز آزاد تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر افروز آزاد به عنوان یک پزشک جراح و متخصص زنان و زایمان، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر افروز آزاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر افروز آزاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و زنان و زایمان دریافت کنند.

دکتر افروز آزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر افروز آزاد در زمینه جراح و متخصص زنان و زایمان، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر افروز آزاد کجاست؟

مطب دکتر افروز آزاد به عنوان یک پزشک جراح و متخصص زنان و زایمان در شهر بندرعباس فعالیت میکند، چهارراه فاطمیه، خیابان اسدآبادی، طبقه فوقانی بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان هرمز، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر افروز آزاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر افروز آزاد که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر افروز آزاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افروز آزاد، جراح و متخصص زنان و زایمان، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر افروز آزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر افروز آزاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر افروز آزاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر افروز آزاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر افروز آزاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس