عکس دکتر اعظم مرادی

دکتر اعظم مرادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اعظم مرادی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اعظم مرادی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه سوم
 • 0
 • 09178737220
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 105692
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر اعظم مرادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اعظم مرادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اعظم مرادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اعظم مرادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اعظم مرادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اعظم مرادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اعظم مرادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اعظم مرادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اعظم مرادی به آدرس بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اعظم مرادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اعظم مرادی تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اعظم مرادی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اعظم مرادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اعظم مرادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر اعظم مرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اعظم مرادی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اعظم مرادی کجاست؟

مطب دکتر اعظم مرادی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اعظم مرادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اعظم مرادی که 0 - 09178737220 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اعظم مرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اعظم مرادی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اعظم مرادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اعظم مرادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اعظم مرادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اعظم مرادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس