عکس دکتر اعظم علی اکبریان

دکتر اعظم علی اکبریان

نوبت دهی اینترنتی دکتر اعظم علی اکبریان متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اعظم علی اکبریان نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مطب خیابان شمس آبادی، چهار راه قصر، ساختمان قمر الدوله، طبقه 2 واحد 208
 • 09037547284
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 25829
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر اعظم علی اکبریان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اعظم علی اکبریان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اعظم علی اکبریان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اعظم علی اکبریان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اعظم علی اکبریان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اعظم علی اکبریان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اعظم علی اکبریان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اعظم علی اکبریان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اعظم علی اکبریان به آدرس مطب خیابان شمس آبادی، چهار راه قصر، ساختمان قمر الدوله، طبقه 2 واحد 208، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اعظم علی اکبریان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اعظم علی اکبریان تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اعظم علی اکبریان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اعظم علی اکبریان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اعظم علی اکبریان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر اعظم علی اکبریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اعظم علی اکبریان در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اعظم علی اکبریان کجاست؟

مطب دکتر اعظم علی اکبریان به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، مطب خیابان شمس آبادی، چهار راه قصر، ساختمان قمر الدوله، طبقه 2 واحد 208 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اعظم علی اکبریان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اعظم علی اکبریان که 09037547284 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اعظم علی اکبریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اعظم علی اکبریان، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم علی اکبریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اعظم علی اکبریان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اعظم علی اکبریان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اعظم علی اکبریان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اعظم علی اکبریان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس