عکس دکتر اعظم السادات شرافت مولا

دکتر اعظم السادات شرافت مولا

نوبت دهی اینترنتی دکتر اعظم السادات شرافت مولا متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اعظم السادات شرافت مولا نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر اعظم السادات شرافت مولا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اعظم السادات شرافت مولا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اعظم السادات شرافت مولا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اعظم السادات شرافت مولا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اعظم السادات شرافت مولا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اعظم السادات شرافت مولا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اعظم السادات شرافت مولا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اعظم السادات شرافت مولا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اعظم السادات شرافت مولا به آدرس شیراز، میدان دانشجو، ساختمان ارم، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اعظم السادات شرافت مولا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اعظم السادات شرافت مولا تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اعظم السادات شرافت مولا به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اعظم السادات شرافت مولا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اعظم السادات شرافت مولا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر اعظم السادات شرافت مولا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اعظم السادات شرافت مولا در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اعظم السادات شرافت مولا کجاست؟

مطب دکتر اعظم السادات شرافت مولا به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، میدان دانشجو، ساختمان ارم، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اعظم السادات شرافت مولا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اعظم السادات شرافت مولا که 0 - 07132270103 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اعظم السادات شرافت مولا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اعظم السادات شرافت مولا، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم السادات شرافت مولا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اعظم السادات شرافت مولا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اعظم السادات شرافت مولا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اعظم السادات شرافت مولا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اعظم السادات شرافت مولا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس