X
عکس دکتر اسماعیل فرجی

دکتر اسماعیل فرجی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل فرجی متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اسماعیل فرجی نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • تبریز، خیابان نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3
 • 0
 • 04133259500
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز
 • نظام پزشکی: 59111
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل فرجی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اسماعیل فرجی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر اسماعیل فرجی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر اسماعیل فرجی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اسماعیل فرجی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل فرجی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل فرجی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اسماعیل فرجی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اسماعیل فرجی به آدرس تبریز، خیابان نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اسماعیل فرجی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اسماعیل فرجی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اسماعیل فرجی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اسماعیل فرجی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اسماعیل فرجی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های غدد درون ریز دریافت کنند.

دکتر اسماعیل فرجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اسماعیل فرجی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اسماعیل فرجی کجاست؟

مطب دکتر اسماعیل فرجی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان نیایش، پیشقدم، کلینیک سلامت، طبقه 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اسماعیل فرجی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اسماعیل فرجی که 0 - 04133259500 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل فرجی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل فرجی، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل فرجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اسماعیل فرجی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اسماعیل فرجی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اسماعیل فرجی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اسماعیل فرجی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس