عکس دکتر اسماعیل صادقی

دکتر اسماعیل صادقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل صادقی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اسماعیل صادقی نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • شیراز، بلوار زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۳
 • 0
 • 07132333352
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان
 • نظام پزشکی: 10249
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل صادقی

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر اسماعیل صادقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اسماعیل صادقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اسماعیل صادقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اسماعیل صادقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل صادقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل صادقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اسماعیل صادقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اسماعیل صادقی به آدرس شیراز، بلوار زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اسماعیل صادقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اسماعیل صادقی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اسماعیل صادقی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اسماعیل صادقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اسماعیل صادقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های عفونی کودکان دریافت کنند.

دکتر اسماعیل صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اسماعیل صادقی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اسماعیل صادقی کجاست؟

مطب دکتر اسماعیل صادقی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اسماعیل صادقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اسماعیل صادقی که 0 - 07132333352 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل صادقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل صادقی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اسماعیل صادقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اسماعیل صادقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اسماعیل صادقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اسماعیل صادقی فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر اسماعیل صادقی

متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های عفونی کودکان

نظر شما به انتخاب دکتر اسماعیل صادقی توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس