X
عکس دکتر اسماعیل شیرزادگان

دکتر اسماعیل شیرزادگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل شیرزادگان فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اسماعیل شیرزادگان نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • تهران، ميدان ونک، ابتداى وليعصر شمال، كوچه صانعى، پلاک ٣٣، ساختمان صدف، طبقه ٤ غربى، واحد ٤١
 • 0
 • 02186080930
 • فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
 • نظام پزشکی: 36694
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل شیرزادگان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اسماعیل شیرزادگان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر اسماعیل شیرزادگان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر اسماعیل شیرزادگان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اسماعیل شیرزادگان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل شیرزادگان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل شیرزادگان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اسماعیل شیرزادگان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان به آدرس تهران، ميدان ونک، ابتداى وليعصر شمال، كوچه صانعى، پلاک ٣٣، ساختمان صدف، طبقه ٤ غربى، واحد ٤١، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اسماعیل شیرزادگان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اسماعیل شیرزادگان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اسماعیل شیرزادگان به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اسماعیل شیرزادگان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اسماعیل شیرزادگان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی دریافت کنند.

دکتر اسماعیل شیرزادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اسماعیل شیرزادگان در زمینه فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان کجاست؟

مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، ميدان ونک، ابتداى وليعصر شمال، كوچه صانعى، پلاک ٣٣، ساختمان صدف، طبقه ٤ غربى، واحد ٤١ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان که 0 - 02186080930 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل شیرزادگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل شیرزادگان، فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل شیرزادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اسماعیل شیرزادگان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اسماعیل شیرزادگان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اسماعیل شیرزادگان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اسماعیل شیرزادگان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس