عکس دکتر اسماعیل اسدی

دکتر اسماعیل اسدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل اسدی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اسماعیل اسدی نوبت بگیرید.

  • دندان پزشکی
  • بندرعباس-چهارراه فاطمیه-طبقه فوقانی کفش ملی
  • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماعیل اسدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اسماعیل اسدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اسماعیل اسدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اسماعیل اسدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اسماعیل اسدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل اسدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اسماعیل اسدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اسماعیل اسدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اسماعیل اسدی به آدرس بندرعباس-چهارراه فاطمیه-طبقه فوقانی کفش ملی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اسماعیل اسدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اسماعیل اسدی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اسماعیل اسدی به عنوان یک پزشک ، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اسماعیل اسدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اسماعیل اسدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر اسماعیل اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اسماعیل اسدی در زمینه ، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اسماعیل اسدی کجاست؟

مطب دکتر اسماعیل اسدی به عنوان یک پزشک در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس-چهارراه فاطمیه-طبقه فوقانی کفش ملی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اسماعیل اسدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اسماعیل اسدی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل اسدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل اسدی، ، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اسماعیل اسدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اسماعیل اسدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اسماعیل اسدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اسماعیل اسدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس