X
عکس دکتر اسماء سنجری پور

دکتر اسماء سنجری پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماء سنجری پور متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اسماء سنجری پور نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان ممتخصص، طبقه دوم
 • 0
 • 03432476366
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 1116140
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسماء سنجری پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اسماء سنجری پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر اسماء سنجری پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر اسماء سنجری پور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اسماء سنجری پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اسماء سنجری پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اسماء سنجری پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اسماء سنجری پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اسماء سنجری پور به آدرس کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان ممتخصص، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اسماء سنجری پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اسماء سنجری پور تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اسماء سنجری پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اسماء سنجری پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اسماء سنجری پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر اسماء سنجری پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اسماء سنجری پور در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اسماء سنجری پور کجاست؟

مطب دکتر اسماء سنجری پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان ممتخصص، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اسماء سنجری پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اسماء سنجری پور که 0 - 03432476366 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اسماء سنجری پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماء سنجری پور، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اسماء سنجری پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اسماء سنجری پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اسماء سنجری پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اسماء سنجری پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اسماء سنجری پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس