عکس دکتر اسفندیار نجفی توانا

دکتر اسفندیار نجفی توانا

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسفندیار نجفی توانا متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های قلب کودکان در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اسفندیار نجفی توانا نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، ایستگاه درختی، جنب بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه 3، واحد 5
 • 09015050680
 • 02632711543
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های قلب کودکان
 • نظام پزشکی: 59235
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسفندیار نجفی توانا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اسفندیار نجفی توانا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اسفندیار نجفی توانا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اسفندیار نجفی توانا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اسفندیار نجفی توانا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اسفندیار نجفی توانا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اسفندیار نجفی توانا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اسفندیار نجفی توانا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اسفندیار نجفی توانا به آدرس کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، ایستگاه درختی، جنب بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه 3، واحد 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اسفندیار نجفی توانا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اسفندیار نجفی توانا تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اسفندیار نجفی توانا به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های قلب کودکان، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اسفندیار نجفی توانا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اسفندیار نجفی توانا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های قلب کودکان دریافت کنند.

دکتر اسفندیار نجفی توانا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اسفندیار نجفی توانا در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های قلب کودکان، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اسفندیار نجفی توانا کجاست؟

مطب دکتر اسفندیار نجفی توانا به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های قلب کودکان در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، ایستگاه درختی، جنب بانک کشاورزی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه 3، واحد 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اسفندیار نجفی توانا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اسفندیار نجفی توانا که 09015050680 - 02632711543 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اسفندیار نجفی توانا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسفندیار نجفی توانا، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های قلب کودکان، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار نجفی توانا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اسفندیار نجفی توانا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اسفندیار نجفی توانا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اسفندیار نجفی توانا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اسفندیار نجفی توانا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس