X
عکس دکتر اسد بهکام راد

دکتر اسد بهکام راد

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسد بهکام راد متخصص ارتوپدی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اسد بهکام راد نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تبریز، چهارراه باغشمال، اول خیابان 17 شهریور، جنب ساختمان شماره 10
 • 0
 • 04135565400
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 15206
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسد بهکام راد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اسد بهکام راد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر اسد بهکام راد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر اسد بهکام راد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اسد بهکام راد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اسد بهکام راد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اسد بهکام راد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اسد بهکام راد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اسد بهکام راد به آدرس تبریز، چهارراه باغشمال، اول خیابان 17 شهریور، جنب ساختمان شماره 10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اسد بهکام راد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اسد بهکام راد تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اسد بهکام راد به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اسد بهکام راد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اسد بهکام راد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر اسد بهکام راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اسد بهکام راد در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اسد بهکام راد کجاست؟

مطب دکتر اسد بهکام راد به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، چهارراه باغشمال، اول خیابان 17 شهریور، جنب ساختمان شماره 10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اسد بهکام راد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اسد بهکام راد که 0 - 04135565400 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اسد بهکام راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسد بهکام راد، متخصص ارتوپدی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اسد بهکام راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اسد بهکام راد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اسد بهکام راد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اسد بهکام راد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اسد بهکام راد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس