عکس دکتر اسدالله مهدوی

دکتر اسدالله مهدوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسدالله مهدوی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح و ممتخصص گوش و حلق وبینی و جراحی سرو گردن در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اسدالله مهدوی نوبت بگیرید.

  • گوش و حلق و بینی
  • تهران، بولوار میرداماد، ضلع جنوب غربی میرداناد( زیر پل)، پلاک 410، واحد 8
  • 0
  • 02188607885
  • متخصص گوش، حلق و بینی و جراح و ممتخصص گوش و حلق وبینی و جراحی سرو گردن
  • نظام پزشکی: 887261

نوبت دهی اینترنتی دکتر اسدالله مهدوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اسدالله مهدوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر اسدالله مهدوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اسدالله مهدوی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اسدالله مهدوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اسدالله مهدوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اسدالله مهدوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اسدالله مهدوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اسدالله مهدوی به آدرس تهران، بولوار میرداماد، ضلع جنوب غربی میرداناد( زیر پل)، پلاک 410، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اسدالله مهدوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اسدالله مهدوی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اسدالله مهدوی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و جراح و ممتخصص گوش و حلق وبینی و جراحی سرو گردن، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اسدالله مهدوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اسدالله مهدوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و جراح و مگوش و حلق وبینی و جراحی سرو گردن دریافت کنند.

دکتر اسدالله مهدوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اسدالله مهدوی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و جراح و ممتخصص گوش و حلق وبینی و جراحی سرو گردن، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اسدالله مهدوی کجاست؟

مطب دکتر اسدالله مهدوی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و جراح و ممتخصص گوش و حلق وبینی و جراحی سرو گردن در شهر فعالیت میکند، تهران، بولوار میرداماد، ضلع جنوب غربی میرداناد( زیر پل)، پلاک 410، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اسدالله مهدوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اسدالله مهدوی که 0 - 02188607885 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اسدالله مهدوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسدالله مهدوی، متخصص گوش، حلق و بینی و جراح و ممتخصص گوش و حلق وبینی و جراحی سرو گردن، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اسدالله مهدوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اسدالله مهدوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اسدالله مهدوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اسدالله مهدوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اسدالله مهدوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس