عکس دکتر ادریس تیموری

دکتر ادریس تیموری

نوبت دهی اینترنتی دکتر ادریس تیموری متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ادریس تیموری نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر ادریس تیموری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ادریس تیموری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ادریس تیموری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ادریس تیموری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ادریس تیموری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ادریس تیموری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ادریس تیموری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ادریس تیموری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ادریس تیموری به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، عارف ۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ادریس تیموری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ادریس تیموری تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ادریس تیموری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ادریس تیموری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ادریس تیموری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر ادریس تیموری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ادریس تیموری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ادریس تیموری کجاست؟

مطب دکتر ادریس تیموری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، عارف ۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ادریس تیموری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ادریس تیموری که 0 - 05138412130 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ادریس تیموری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ادریس تیموری، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ادریس تیموری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ادریس تیموری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ادریس تیموری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ادریس تیموری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ادریس تیموری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس