عکس دکتر اختیار شیارکار

دکتر اختیار شیارکار

نوبت دهی اینترنتی دکتر اختیار شیارکار متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اختیار شیارکار نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، خیابان شمس آباد، خیابان ریحانی، چهارراه ریحانی (نعیم)، پلاک 51، طبقه 1
 • 0
 • 02122520502
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 62410
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر اختیار شیارکار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اختیار شیارکار

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اختیار شیارکار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اختیار شیارکار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اختیار شیارکار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اختیار شیارکار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اختیار شیارکار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اختیار شیارکار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اختیار شیارکار به آدرس تهران، خیابان شمس آباد، خیابان ریحانی، چهارراه ریحانی (نعیم)، پلاک 51، طبقه 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اختیار شیارکار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اختیار شیارکار تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اختیار شیارکار به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اختیار شیارکار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اختیار شیارکار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر اختیار شیارکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اختیار شیارکار در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اختیار شیارکار کجاست؟

مطب دکتر اختیار شیارکار به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شمس آباد، خیابان ریحانی، چهارراه ریحانی (نعیم)، پلاک 51، طبقه 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اختیار شیارکار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اختیار شیارکار که 0 - 02122520502 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اختیار شیارکار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اختیار شیارکار، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اختیار شیارکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اختیار شیارکار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اختیار شیارکار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اختیار شیارکار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اختیار شیارکار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس