عکس دکتر احیاء زری دوست

دکتر احیاء زری دوست

نوبت دهی اینترنتی دکتر احیاء زری دوست متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احیاء زری دوست نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • رشت، گلسار، انتهای خیابان ۸۷، ساختمان سینا
 • 0
 • 01332131697
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان
 • نظام پزشکی: 53467
 • رشت

نوبت دهی اینترنتی دکتر احیاء زری دوست

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احیاء زری دوست

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر احیاء زری دوست را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احیاء زری دوست ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احیاء زری دوست، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احیاء زری دوست چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احیاء زری دوست، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احیاء زری دوست انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احیاء زری دوست به آدرس رشت، گلسار، انتهای خیابان ۸۷، ساختمان سینا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احیاء زری دوست رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احیاء زری دوست تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احیاء زری دوست به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احیاء زری دوست، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احیاء زری دوست مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان دریافت کنند.

دکتر احیاء زری دوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احیاء زری دوست در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احیاء زری دوست کجاست؟

مطب دکتر احیاء زری دوست به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، گلسار، انتهای خیابان ۸۷، ساختمان سینا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احیاء زری دوست، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احیاء زری دوست که 0 - 01332131697 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احیاء زری دوست چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احیاء زری دوست، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احیاء زری دوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احیاء زری دوست

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احیاء زری دوست کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احیاء زری دوست امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احیاء زری دوست فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس