عکس دکتر احمد وثوقی مطلق

دکتر احمد وثوقی مطلق

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد وثوقی مطلق فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و متخصص کودکان و نوزادان در شهر بجنورد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احمد وثوقی مطلق نوبت بگیرید.

 • آسم و آلرژی
 • بجنورد، چهارراه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر محقر
 • 09154555156
 • 0
 • فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 92214
 • بجنورد

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد وثوقی مطلق

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احمد وثوقی مطلق

پزشک پرطرفدار
بیش از 82% مراجعین، دکتر احمد وثوقی مطلق را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 96% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احمد وثوقی مطلق ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احمد وثوقی مطلق، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احمد وثوقی مطلق چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احمد وثوقی مطلق، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احمد وثوقی مطلق انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احمد وثوقی مطلق به آدرس بجنورد، چهارراه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر محقر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احمد وثوقی مطلق رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احمد وثوقی مطلق تنها بیماران بجنورد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احمد وثوقی مطلق به عنوان یک پزشک فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و متخصص کودکان و نوزادان، در شهر بجنورد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بجنورد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احمد وثوقی مطلق، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احمد وثوقی مطلق مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر احمد وثوقی مطلق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احمد وثوقی مطلق در زمینه فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و متخصص کودکان و نوزادان، در شهر بجنورد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمد وثوقی مطلق کجاست؟

مطب دکتر احمد وثوقی مطلق به عنوان یک پزشک فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و متخصص کودکان و نوزادان در شهر بجنورد فعالیت میکند، بجنورد، چهارراه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر محقر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احمد وثوقی مطلق، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احمد وثوقی مطلق که 09154555156 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احمد وثوقی مطلق چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد وثوقی مطلق، فوق متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و متخصص کودکان و نوزادان، در شهر بجنورد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احمد وثوقی مطلق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احمد وثوقی مطلق

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احمد وثوقی مطلق کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احمد وثوقی مطلق امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احمد وثوقی مطلق فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس