X
عکس دکتر احمد نهالی

دکتر احمد نهالی

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد نهالی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احمد نهالی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تبریز، خیابان پاستور جدید 2، جنب ساختمان پردیس، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه 2، واحد D
 • 0
 • 04135431458
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 25312
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد نهالی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احمد نهالی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر احمد نهالی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احمد نهالی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احمد نهالی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احمد نهالی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احمد نهالی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احمد نهالی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احمد نهالی به آدرس تبریز، خیابان پاستور جدید 2، جنب ساختمان پردیس، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه 2، واحد D، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احمد نهالی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احمد نهالی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احمد نهالی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احمد نهالی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احمد نهالی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر احمد نهالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احمد نهالی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمد نهالی کجاست؟

مطب دکتر احمد نهالی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان پاستور جدید 2، جنب ساختمان پردیس، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه 2، واحد D واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احمد نهالی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احمد نهالی که 0 - 04135431458 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احمد نهالی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد نهالی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احمد نهالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احمد نهالی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احمد نهالی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احمد نهالی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احمد نهالی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس