X
عکس دکتر احمد مقدس فر

دکتر احمد مقدس فر

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد مقدس فر در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احمد مقدس فر نوبت بگیرید.

  • چشم پزشک
  • سه راه بیمارستان،راسته طلافروشان
  • نظام پزشکی: 67283
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد مقدس فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احمد مقدس فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر احمد مقدس فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر احمد مقدس فر در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احمد مقدس فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احمد مقدس فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احمد مقدس فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احمد مقدس فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احمد مقدس فر به آدرس سه راه بیمارستان،راسته طلافروشان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احمد مقدس فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احمد مقدس فر تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احمد مقدس فر به عنوان یک پزشک ، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احمد مقدس فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احمد مقدس فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر احمد مقدس فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احمد مقدس فر در زمینه ، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمد مقدس فر کجاست؟

مطب دکتر احمد مقدس فر به عنوان یک پزشک در شهر میناب فعالیت میکند، سه راه بیمارستان،راسته طلافروشان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احمد مقدس فر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احمد مقدس فر که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احمد مقدس فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد مقدس فر، ، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احمد مقدس فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احمد مقدس فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احمد مقدس فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احمد مقدس فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احمد مقدس فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس