عکس دکتر احمد مدنی

دکتر احمد مدنی

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد مدنی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احمد مدنی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه)، نبش خیابان معدل، ساختمان 110
 • 0
 • 07132333636
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
 • نظام پزشکی: 12294
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد مدنی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احمد مدنی

پزشک پرطرفدار
بیش از 98% مراجعین، دکتر احمد مدنی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 85% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احمد مدنی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احمد مدنی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احمد مدنی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احمد مدنی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احمد مدنی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احمد مدنی به آدرس شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه)، نبش خیابان معدل، ساختمان 110، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احمد مدنی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احمد مدنی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احمد مدنی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احمد مدنی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احمد مدنی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی و پیرامون تولد دریافت کنند.

دکتر احمد مدنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احمد مدنی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمد مدنی کجاست؟

مطب دکتر احمد مدنی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه)، نبش خیابان معدل، ساختمان 110 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احمد مدنی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احمد مدنی که 0 - 07132333636 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احمد مدنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد مدنی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احمد مدنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احمد مدنی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احمد مدنی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احمد مدنی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احمد مدنی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس