X
عکس دکتر احمد خزانی

دکتر احمد خزانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد خزانی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احمد خزانی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • کرج، خیابان بهار، نبش ٢٥ متري اديبی، ساختمان پزشكان هما، طبقه٢، واحد ٤
 • 0
 • 02632208202
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 53231
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد خزانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احمد خزانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر احمد خزانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 84% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر احمد خزانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احمد خزانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احمد خزانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احمد خزانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احمد خزانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احمد خزانی به آدرس کرج، خیابان بهار، نبش ٢٥ متري اديبی، ساختمان پزشكان هما، طبقه٢، واحد ٤، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احمد خزانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احمد خزانی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احمد خزانی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احمد خزانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احمد خزانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر احمد خزانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احمد خزانی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمد خزانی کجاست؟

مطب دکتر احمد خزانی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، خیابان بهار، نبش ٢٥ متري اديبی، ساختمان پزشكان هما، طبقه٢، واحد ٤ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احمد خزانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احمد خزانی که 0 - 02632208202 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احمد خزانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد خزانی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احمد خزانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احمد خزانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احمد خزانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احمد خزانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احمد خزانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس