عکس دکتر احمد حرمتی

دکتر احمد حرمتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد حرمتی متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احمد حرمتی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • قم، میدان صدوق، بالای داروخانه امام رضا، طبقه سوم، واحد12
 • 09011534323
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 115108
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد حرمتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احمد حرمتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 82% مراجعین، دکتر احمد حرمتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 86% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احمد حرمتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احمد حرمتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احمد حرمتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احمد حرمتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احمد حرمتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احمد حرمتی به آدرس قم، میدان صدوق، بالای داروخانه امام رضا، طبقه سوم، واحد12، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احمد حرمتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احمد حرمتی تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احمد حرمتی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احمد حرمتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احمد حرمتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر احمد حرمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احمد حرمتی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمد حرمتی کجاست؟

مطب دکتر احمد حرمتی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر قم فعالیت میکند، قم، میدان صدوق، بالای داروخانه امام رضا، طبقه سوم، واحد12 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احمد حرمتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احمد حرمتی که 09011534323 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احمد حرمتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد حرمتی، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احمد حرمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احمد حرمتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احمد حرمتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احمد حرمتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احمد حرمتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس