X
عکس دکتر احمدعلی فردوسی

دکتر احمدعلی فردوسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمدعلی فردوسی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احمدعلی فردوسی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان زیبا، پلاک ۵۸
 • 0
 • 02122845812
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)
 • نظام پزشکی: 25251
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمدعلی فردوسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احمدعلی فردوسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر احمدعلی فردوسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر احمدعلی فردوسی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احمدعلی فردوسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احمدعلی فردوسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احمدعلی فردوسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احمدعلی فردوسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احمدعلی فردوسی به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان زیبا، پلاک ۵۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احمدعلی فردوسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احمدعلی فردوسی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احمدعلی فردوسی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احمدعلی فردوسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احمدعلی فردوسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) دریافت کنند.

دکتر احمدعلی فردوسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احمدعلی فردوسی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمدعلی فردوسی کجاست؟

مطب دکتر احمدعلی فردوسی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان زیبا، پلاک ۵۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احمدعلی فردوسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احمدعلی فردوسی که 0 - 02122845812 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احمدعلی فردوسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمدعلی فردوسی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احمدعلی فردوسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احمدعلی فردوسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احمدعلی فردوسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احمدعلی فردوسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احمدعلی فردوسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس