عکس دکتر احمدرضا کریم زادگان

دکتر احمدرضا کریم زادگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمدرضا کریم زادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احمدرضا کریم زادگان نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران، خیابان ولیعصر، سه را توانیر، روبه روی بیمارستان دی، ساحتمان200، طبقه4، واحد10
 • 0
 • 02188788239
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 81703
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمدرضا کریم زادگان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احمدرضا کریم زادگان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر احمدرضا کریم زادگان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احمدرضا کریم زادگان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احمدرضا کریم زادگان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احمدرضا کریم زادگان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احمدرضا کریم زادگان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احمدرضا کریم زادگان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، سه را توانیر، روبه روی بیمارستان دی، ساحتمان200، طبقه4، واحد10، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احمدرضا کریم زادگان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احمدرضا کریم زادگان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احمدرضا کریم زادگان به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احمدرضا کریم زادگان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احمدرضا کریم زادگان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر احمدرضا کریم زادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احمدرضا کریم زادگان در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان کجاست؟

مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، سه را توانیر، روبه روی بیمارستان دی، ساحتمان200، طبقه4، واحد10 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان که 0 - 02188788239 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا کریم زادگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا کریم زادگان، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا کریم زادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احمدرضا کریم زادگان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احمدرضا کریم زادگان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احمدرضا کریم زادگان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس