X
عکس دکتر احمدرضا صادقی

دکتر احمدرضا صادقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمدرضا صادقی پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احمدرضا صادقی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز، خیابان قصرالدشت، رحمت آباد، کوچه ۳۹، مجتمع پزشکی زمرد، طبقه ۴، واحد ۸
 • 0
 • 07136280276
 • پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
 • نظام پزشکی: 89835
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر احمدرضا صادقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احمدرضا صادقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر احمدرضا صادقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر احمدرضا صادقی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احمدرضا صادقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احمدرضا صادقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احمدرضا صادقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احمدرضا صادقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احمدرضا صادقی به آدرس شیراز، خیابان قصرالدشت، رحمت آباد، کوچه ۳۹، مجتمع پزشکی زمرد، طبقه ۴، واحد ۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احمدرضا صادقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احمدرضا صادقی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احمدرضا صادقی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احمدرضا صادقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احمدرضا صادقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دریافت کنند.

دکتر احمدرضا صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احمدرضا صادقی در زمینه پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمدرضا صادقی کجاست؟

مطب دکتر احمدرضا صادقی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصرالدشت، رحمت آباد، کوچه ۳۹، مجتمع پزشکی زمرد، طبقه ۴، واحد ۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احمدرضا صادقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احمدرضا صادقی که 0 - 07136280276 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا صادقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا صادقی، پزشک دندان پزشک و دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احمدرضا صادقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احمدرضا صادقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احمدرضا صادقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احمدرضا صادقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس