عکس دکتر احسان یعقوبی

دکتر احسان یعقوبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر احسان یعقوبی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احسان یعقوبی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • شیراز، خیابان زند، بین خیابان شهید عبائیان و هتل پارس، جنب فرش فروشی مشهد، ساختمان ولیعصر، طبقه 5
 • 09177271703
 • 0
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 106719
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر احسان یعقوبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احسان یعقوبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر احسان یعقوبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احسان یعقوبی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احسان یعقوبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احسان یعقوبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احسان یعقوبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احسان یعقوبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احسان یعقوبی به آدرس شیراز، خیابان زند، بین خیابان شهید عبائیان و هتل پارس، جنب فرش فروشی مشهد، ساختمان ولیعصر، طبقه 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احسان یعقوبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احسان یعقوبی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احسان یعقوبی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احسان یعقوبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احسان یعقوبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر احسان یعقوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احسان یعقوبی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احسان یعقوبی کجاست؟

مطب دکتر احسان یعقوبی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بین خیابان شهید عبائیان و هتل پارس، جنب فرش فروشی مشهد، ساختمان ولیعصر، طبقه 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احسان یعقوبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احسان یعقوبی که 09177271703 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احسان یعقوبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احسان یعقوبی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احسان یعقوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احسان یعقوبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احسان یعقوبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احسان یعقوبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احسان یعقوبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس