X
عکس دکتر احسان مظفری

دکتر احسان مظفری

نوبت دهی اینترنتی دکتر احسان مظفری متخصص قلب و عروق در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احسان مظفری نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۶، واحد ۶۰۱
 • 0
 • 04433435816
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 115683
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر احسان مظفری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احسان مظفری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر احسان مظفری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احسان مظفری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احسان مظفری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احسان مظفری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احسان مظفری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احسان مظفری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احسان مظفری به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۶، واحد ۶۰۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احسان مظفری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احسان مظفری تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احسان مظفری به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احسان مظفری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احسان مظفری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر احسان مظفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احسان مظفری در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احسان مظفری کجاست؟

مطب دکتر احسان مظفری به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۶، واحد ۶۰۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احسان مظفری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احسان مظفری که 0 - 04433435816 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احسان مظفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احسان مظفری، متخصص قلب و عروق، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احسان مظفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احسان مظفری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احسان مظفری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احسان مظفری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احسان مظفری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس