عکس دکتر احسان صنعتی

دکتر احسان صنعتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر احسان صنعتی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احسان صنعتی نوبت بگیرید.

 • طب فیزیکی و توان بخشی
 • تهران، پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، مقابل خیابان عادلی، پلاک 450، واحد 8
 • 0
 • 02136602923
 • متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 • نظام پزشکی: 109590
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر احسان صنعتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر احسان صنعتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر احسان صنعتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احسان صنعتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احسان صنعتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احسان صنعتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احسان صنعتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احسان صنعتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احسان صنعتی به آدرس تهران، پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، مقابل خیابان عادلی، پلاک 450، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احسان صنعتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احسان صنعتی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احسان صنعتی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احسان صنعتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احسان صنعتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر احسان صنعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احسان صنعتی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احسان صنعتی کجاست؟

مطب دکتر احسان صنعتی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، مقابل خیابان عادلی، پلاک 450، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احسان صنعتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احسان صنعتی که 0 - 02136602923 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احسان صنعتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احسان صنعتی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احسان صنعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احسان صنعتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احسان صنعتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احسان صنعتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احسان صنعتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس