عکس دکتر احسان شریفی پور

دکتر احسان شریفی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر احسان شریفی پور متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر احسان شریفی پور نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • قم، خیابان جمهوری، بلوار قائم، بلوار شهیدان محمودنژاد، مجتمع شهر پزشکان
 • 09901031189
 • 02532405055
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 119059
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر احسان شریفی پور

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر احسان شریفی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر احسان شریفی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر احسان شریفی پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر احسان شریفی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر احسان شریفی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر احسان شریفی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر احسان شریفی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر احسان شریفی پور به آدرس قم، خیابان جمهوری، بلوار قائم، بلوار شهیدان محمودنژاد، مجتمع شهر پزشکان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر احسان شریفی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر احسان شریفی پور تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر احسان شریفی پور به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر احسان شریفی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر احسان شریفی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر احسان شریفی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر احسان شریفی پور در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر احسان شریفی پور کجاست؟

مطب دکتر احسان شریفی پور به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر قم فعالیت میکند، قم، خیابان جمهوری، بلوار قائم، بلوار شهیدان محمودنژاد، مجتمع شهر پزشکان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر احسان شریفی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر احسان شریفی پور که 09901031189 - 02532405055 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر احسان شریفی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احسان شریفی پور، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر احسان شریفی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر احسان شریفی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر احسان شریفی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر احسان شریفی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر احسان شریفی پور فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر احسان شریفی پور

متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

نظر شما به انتخاب دکتر احسان شریفی پور توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس