عکس دکتر ابوالقاسم رضوانی

دکتر ابوالقاسم رضوانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالقاسم رضوانی متخصص کودکان و نوزادان در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابوالقاسم رضوانی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالقاسم رضوانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابوالقاسم رضوانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر ابوالقاسم رضوانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ابوالقاسم رضوانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابوالقاسم رضوانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابوالقاسم رضوانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابوالقاسم رضوانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابوالقاسم رضوانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابوالقاسم رضوانی به آدرس قم، میدان صدوقی، اول عطاران، ساختمان آرمان، طبقه2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابوالقاسم رضوانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابوالقاسم رضوانی تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابوالقاسم رضوانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابوالقاسم رضوانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابوالقاسم رضوانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر ابوالقاسم رضوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابوالقاسم رضوانی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابوالقاسم رضوانی کجاست؟

مطب دکتر ابوالقاسم رضوانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر قم فعالیت میکند، قم، میدان صدوقی، اول عطاران، ساختمان آرمان، طبقه2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابوالقاسم رضوانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابوالقاسم رضوانی که 0 - 02532943035 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم رضوانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم رضوانی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم رضوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابوالقاسم رضوانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابوالقاسم رضوانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابوالقاسم رضوانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابوالقاسم رضوانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس