عکس دکتر ابوالفضل بیگدلی

دکتر ابوالفضل بیگدلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالفضل بیگدلی متخصص ارتوپدی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابوالفضل بیگدلی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش
 • 0
 • 07138307085
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 62562
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالفضل بیگدلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابوالفضل بیگدلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ابوالفضل بیگدلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ابوالفضل بیگدلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابوالفضل بیگدلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابوالفضل بیگدلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابوالفضل بیگدلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابوالفضل بیگدلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابوالفضل بیگدلی به آدرس شیراز، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابوالفضل بیگدلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابوالفضل بیگدلی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابوالفضل بیگدلی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابوالفضل بیگدلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابوالفضل بیگدلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر ابوالفضل بیگدلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابوالفضل بیگدلی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابوالفضل بیگدلی کجاست؟

مطب دکتر ابوالفضل بیگدلی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، میدان آبیاری، قدمگاه، روبروی بانک ملت، درمانگاه شبانه روزی سروش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابوالفضل بیگدلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابوالفضل بیگدلی که 0 - 07138307085 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل بیگدلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل بیگدلی، متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل بیگدلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابوالفضل بیگدلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابوالفضل بیگدلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابوالفضل بیگدلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابوالفضل بیگدلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس