عکس دکتر ابوالحسن حمیدی کناری

دکتر ابوالحسن حمیدی کناری

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالحسن حمیدی کناری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر قایم شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابوالحسن حمیدی کناری نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • قائم شهر، خیابان مدرس، روبه روی بانک ملی مرکزی، ساختمان پزشکان آمین2، طبقه همکف
 • 0
 • 01142216099
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 59615
 • قایم شهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالحسن حمیدی کناری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابوالحسن حمیدی کناری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ابوالحسن حمیدی کناری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ابوالحسن حمیدی کناری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابوالحسن حمیدی کناری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابوالحسن حمیدی کناری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابوالحسن حمیدی کناری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابوالحسن حمیدی کناری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابوالحسن حمیدی کناری به آدرس قائم شهر، خیابان مدرس، روبه روی بانک ملی مرکزی، ساختمان پزشکان آمین2، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابوالحسن حمیدی کناری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابوالحسن حمیدی کناری تنها بیماران قایم شهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابوالحسن حمیدی کناری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قایم شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قایم شهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابوالحسن حمیدی کناری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابوالحسن حمیدی کناری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر ابوالحسن حمیدی کناری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابوالحسن حمیدی کناری در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قایم شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابوالحسن حمیدی کناری کجاست؟

مطب دکتر ابوالحسن حمیدی کناری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر قایم شهر فعالیت میکند، قائم شهر، خیابان مدرس، روبه روی بانک ملی مرکزی، ساختمان پزشکان آمین2، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابوالحسن حمیدی کناری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابوالحسن حمیدی کناری که 0 - 01142216099 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابوالحسن حمیدی کناری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالحسن حمیدی کناری، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر قایم شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن حمیدی کناری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابوالحسن حمیدی کناری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابوالحسن حمیدی کناری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابوالحسن حمیدی کناری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابوالحسن حمیدی کناری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس