عکس دکتر ابراهیم شیرزاده

دکتر ابراهیم شیرزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابراهیم شیرزاده متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی در شهر سبزوار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابراهیم شیرزاده نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • سبزوار، خیابان فرمانداری، مجتمع پزشکی امین، طبقه2
 • 0
 • 05144220660
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
 • نظام پزشکی: 31678
 • سبزوار

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابراهیم شیرزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابراهیم شیرزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ابراهیم شیرزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ابراهیم شیرزاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابراهیم شیرزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابراهیم شیرزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابراهیم شیرزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابراهیم شیرزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابراهیم شیرزاده به آدرس سبزوار، خیابان فرمانداری، مجتمع پزشکی امین، طبقه2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابراهیم شیرزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابراهیم شیرزاده تنها بیماران سبزوار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابراهیم شیرزاده به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، در شهر سبزوار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سبزوار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابراهیم شیرزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابراهیم شیرزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی دریافت کنند.

دکتر ابراهیم شیرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابراهیم شیرزاده در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، در شهر سبزوار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابراهیم شیرزاده کجاست؟

مطب دکتر ابراهیم شیرزاده به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی در شهر سبزوار فعالیت میکند، سبزوار، خیابان فرمانداری، مجتمع پزشکی امین، طبقه2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابراهیم شیرزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابراهیم شیرزاده که 0 - 05144220660 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم شیرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم شیرزاده، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، در شهر سبزوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم شیرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابراهیم شیرزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابراهیم شیرزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابراهیم شیرزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابراهیم شیرزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس