عکس دکتر ابراهیم شادمان

دکتر ابراهیم شادمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابراهیم شادمان متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابراهیم شادمان نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • شیراز، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان شهید عباییان، ساختمان سینا
 • 0
 • 07132354046
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 14738
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابراهیم شادمان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابراهیم شادمان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ابراهیم شادمان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ابراهیم شادمان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابراهیم شادمان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابراهیم شادمان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابراهیم شادمان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابراهیم شادمان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابراهیم شادمان به آدرس شیراز، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان شهید عباییان، ساختمان سینا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابراهیم شادمان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابراهیم شادمان تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابراهیم شادمان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابراهیم شادمان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابراهیم شادمان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر ابراهیم شادمان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابراهیم شادمان در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابراهیم شادمان کجاست؟

مطب دکتر ابراهیم شادمان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان کریمخان زند، نبش خیابان شهید عباییان، ساختمان سینا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابراهیم شادمان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابراهیم شادمان که 0 - 07132354046 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم شادمان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم شادمان، متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم شادمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابراهیم شادمان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابراهیم شادمان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابراهیم شادمان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابراهیم شادمان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس