عکس دکتر ابراهیم سیوانی

دکتر ابراهیم سیوانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابراهیم سیوانی متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابراهیم سیوانی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • شیراز-خیابان زند-بالاتر از ۲۰ متری سینما سعدی-مجتمع شایان-طبقه دوم
 • 0
 • 07132319231
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 27157
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابراهیم سیوانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابراهیم سیوانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ابراهیم سیوانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ابراهیم سیوانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابراهیم سیوانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابراهیم سیوانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابراهیم سیوانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابراهیم سیوانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابراهیم سیوانی به آدرس شیراز-خیابان زند-بالاتر از ۲۰ متری سینما سعدی-مجتمع شایان-طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابراهیم سیوانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابراهیم سیوانی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابراهیم سیوانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابراهیم سیوانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابراهیم سیوانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر ابراهیم سیوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابراهیم سیوانی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابراهیم سیوانی کجاست؟

مطب دکتر ابراهیم سیوانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز-خیابان زند-بالاتر از ۲۰ متری سینما سعدی-مجتمع شایان-طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابراهیم سیوانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابراهیم سیوانی که 0 - 07132319231 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم سیوانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم سیوانی، متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم سیوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابراهیم سیوانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابراهیم سیوانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابراهیم سیوانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابراهیم سیوانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس