عکس دکتر ابراهیم رحیمی

دکتر ابراهیم رحیمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابراهیم رحیمی متخصص قلب و عروق در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابراهیم رحیمی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابراهیم رحیمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابراهیم رحیمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ابراهیم رحیمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ابراهیم رحیمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابراهیم رحیمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابراهیم رحیمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابراهیم رحیمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابراهیم رحیمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابراهیم رحیمی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابراهیم رحیمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابراهیم رحیمی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابراهیم رحیمی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابراهیم رحیمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابراهیم رحیمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر ابراهیم رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابراهیم رحیمی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابراهیم رحیمی کجاست؟

مطب دکتر ابراهیم رحیمی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابراهیم رحیمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابراهیم رحیمی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم رحیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابراهیم رحیمی، متخصص قلب و عروق، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابراهیم رحیمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابراهیم رحیمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابراهیم رحیمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابراهیم رحیمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس