عکس دکتر ابتهاج حشمت خواه

دکتر ابتهاج حشمت خواه

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابتهاج حشمت خواه متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابتهاج حشمت خواه نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • قم، خیابان صفائیه، بلوار نیایش، داروخانه دکتر کاویانی، طبقه 2
 • 0
 • 02537743031
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 165717
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابتهاج حشمت خواه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابتهاج حشمت خواه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ابتهاج حشمت خواه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ابتهاج حشمت خواه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابتهاج حشمت خواه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابتهاج حشمت خواه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابتهاج حشمت خواه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابتهاج حشمت خواه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابتهاج حشمت خواه به آدرس قم، خیابان صفائیه، بلوار نیایش، داروخانه دکتر کاویانی، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابتهاج حشمت خواه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابتهاج حشمت خواه تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابتهاج حشمت خواه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابتهاج حشمت خواه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابتهاج حشمت خواه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر ابتهاج حشمت خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابتهاج حشمت خواه در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابتهاج حشمت خواه کجاست؟

مطب دکتر ابتهاج حشمت خواه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر قم فعالیت میکند، قم، خیابان صفائیه، بلوار نیایش، داروخانه دکتر کاویانی، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابتهاج حشمت خواه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابتهاج حشمت خواه که 0 - 02537743031 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابتهاج حشمت خواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابتهاج حشمت خواه، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابتهاج حشمت خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابتهاج حشمت خواه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابتهاج حشمت خواه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابتهاج حشمت خواه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابتهاج حشمت خواه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس