عکس دکتر اباذر قاسمی نژاد

دکتر اباذر قاسمی نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر اباذر قاسمی نژاد متخصص ارتوپدی در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اباذر قاسمی نژاد نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه دوم، واحد 212
 • 0
 • 01133300571
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 112937
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر اباذر قاسمی نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اباذر قاسمی نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر اباذر قاسمی نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر اباذر قاسمی نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اباذر قاسمی نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اباذر قاسمی نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اباذر قاسمی نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اباذر قاسمی نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اباذر قاسمی نژاد به آدرس ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه دوم، واحد 212، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اباذر قاسمی نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اباذر قاسمی نژاد تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اباذر قاسمی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اباذر قاسمی نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اباذر قاسمی نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر اباذر قاسمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اباذر قاسمی نژاد در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اباذر قاسمی نژاد کجاست؟

مطب دکتر اباذر قاسمی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه دوم، واحد 212 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اباذر قاسمی نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اباذر قاسمی نژاد که 0 - 01133300571 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اباذر قاسمی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اباذر قاسمی نژاد، متخصص ارتوپدی، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اباذر قاسمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اباذر قاسمی نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اباذر قاسمی نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اباذر قاسمی نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اباذر قاسمی نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس