X
عکس دکتر آینور پدرام

دکتر آینور پدرام

نوبت دهی اینترنتی دکتر آینور پدرام متخصص روانپزشکی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آینور پدرام نوبت بگیرید.

  • روانپزشک
  • بلوار بسیج ،روبروی میناب مال کلینیک خلیج فارس
  • 07642231131
  • متخصص روانپزشکی
  • نظام پزشکی: 115122
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر آینور پدرام

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آینور پدرام

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر آینور پدرام را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آینور پدرام ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آینور پدرام، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آینور پدرام چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آینور پدرام، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آینور پدرام انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آینور پدرام به آدرس بلوار بسیج ،روبروی میناب مال کلینیک خلیج فارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آینور پدرام رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آینور پدرام تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آینور پدرام به عنوان یک پزشک متخصص روانپزشکی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آینور پدرام، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آینور پدرام مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های روانپزشکی دریافت کنند.

دکتر آینور پدرام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آینور پدرام در زمینه متخصص روانپزشکی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آینور پدرام کجاست؟

مطب دکتر آینور پدرام به عنوان یک پزشک متخصص روانپزشکی در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار بسیج ،روبروی میناب مال کلینیک خلیج فارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آینور پدرام، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آینور پدرام که 07642231131 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آینور پدرام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آینور پدرام، متخصص روانپزشکی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آینور پدرام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آینور پدرام

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آینور پدرام کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آینور پدرام امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آینور پدرام فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس