X
عکس دکتر آناهیتا کوچکی

دکتر آناهیتا کوچکی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آناهیتا کوچکی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آناهیتا کوچکی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اصفهان، توحید میانی، بین چهارراه مهرداد و بانک سامان، ساختمان یادبود، طبقه ۴
 • 0
 • 031310628
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 88596
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر آناهیتا کوچکی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آناهیتا کوچکی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آناهیتا کوچکی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آناهیتا کوچکی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آناهیتا کوچکی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آناهیتا کوچکی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آناهیتا کوچکی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آناهیتا کوچکی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آناهیتا کوچکی به آدرس اصفهان، توحید میانی، بین چهارراه مهرداد و بانک سامان، ساختمان یادبود، طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آناهیتا کوچکی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آناهیتا کوچکی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آناهیتا کوچکی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آناهیتا کوچکی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آناهیتا کوچکی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر آناهیتا کوچکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آناهیتا کوچکی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آناهیتا کوچکی کجاست؟

مطب دکتر آناهیتا کوچکی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، توحید میانی، بین چهارراه مهرداد و بانک سامان، ساختمان یادبود، طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آناهیتا کوچکی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آناهیتا کوچکی که 0 - 031310628 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آناهیتا کوچکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آناهیتا کوچکی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا کوچکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آناهیتا کوچکی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آناهیتا کوچکی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آناهیتا کوچکی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آناهیتا کوچکی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس